Позвонить

Viber

Автовикуп Львів

Купимо ваше авто у будь-якому стані

Терміновий викуп авто

Покупка битих авто після ДТП

Скупка кредитних автомобілів

Беремо будь-які маркии! Побиті, післе ДТП, із пробігом, з несправностями та під заставою!
ДЗВОНІТЬ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Автовикуп автомобілів у м. Львів, здійснює компанія "avtovykup-kiev". 

Консультуємо та безкоштовно виїжджаємо для оцінки вашого автомобіля
Сьогодні продаж автомобіля стає все більш звичною та повсякденною процедурою, стикатися з якою доводиться багатьом. Процес самостійного пошуку покупця виходить настільки виснажливим і тривалим, що господар авто часто втрачає терпіння і знижує ціну, щоб отримати гроші в максимально короткі терміни. Уникнути труднощів і «підводних каменів» при продажу авто з пробігом допомагає звернення до послуг професіоналів, які мають відмінні позиції на провідних автомобільних торгових майданчиках.
«Avtovykup-kiev» пропонує вигідні умови Автовикуп, які дозволяють в короткі терміни виручити максимальний відсоток ринкової вартості машини. Компанія представляє кілька варіантів Автовикуп в Львові.

Як здійснюється викуп автомобіля в Львові 

Щоб отримати всю вичерпну інформацію про здійснення викупу авто і відразу дізнатися ціну, достатньо зателефонувати за номером (097) 725-50-50. Попередньо автомобіль оцінюється відповідно до реальної продажною ціною, що визначається по найвідомішому українському автомобільному сайту. На ньому вказані всі необхідні дані, що стосуються машини. Однак Ви можете отримати ще більшу суму, якщо в даний момент покупець шукає модель Вашого авто. Очно автомобіль оцінюється фахівцем ломбарду відповідно до року випуску і станом транспортного засобу, пробігом, ліквідністю моделі, комплектацією і сервісною історією. На заключному етапі викупу авто оформляється договір між ломбардом і клієнтом, машина залишається на стоянці, а клієнт отримує гроші. При цьому Ви можете викликати спеціаліста або самостійно приїхати до нас в офіс.
 КУПИМО У ВАС АВТО ЗА 30 ХВИЛИН - ЛИШЕ ОДИН ДЗВІНОК НА НОМЕР +380977255050 !
Експрес оцінку вартості викупу Вашого авто Ви можете отримати відправивши фото на Viber
Наши контакты:
  • +380977255050
  • Украинаг. Киевул. Беретти 6а